Навчально-показове судове засідання на ЮФ ТНЕУ

09 червня 2017 року кафедрою Кримінального права та процесу юридичного факультету ТНЕУ було організовано та проведено підсумкове навчальне відкрите показове судове засідання за результатами вивчення дисциппліни «Кримінальний процес».

Ініціаторами даного даного заходу були студенти 3-го курсу (групи ПР-32 та ПР-33).

Організатором заходу виступила завідувач кафедри КПП, к.ю.н., доцент Н.З. Рогатинська.

Участь у заході взяли юристи-практики, які також одночасно виконували функцію жюрі: Хондогій Ірина Вячеславівна – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, Гумений Петро Петрович – суддя Тернопільського міськрайонного суду, Гульовська Ольга Григорівна – прокурор Тернопільської місцевої прокуратури, Сольський Віталій Володимирович – адвокат.

До заходу долучились адміністрація юридичного факультету ТНЕУ, колектив кафедри Кримінального права та процесу і студенти юридичного факультету.

По завершенні судових засідань жюрі підвело підсумки та проаналізувало роботу двох команд, зосередивши увагу на важливих аспектах майбутньої юридичної практики.

Запропонований формат заходу отримав позитивні відгуки як від жюри, так і від студентів та серед присутніх, а отже проведення таких заходів планується під час навчального процесу і в подальшому.