21 вересня 2017 року відбувся виїзд на військовий полігон

21 версня 2017 року студенти 1-го, 2-го та 5-го курсу юридичного факультету ТНЕУ, що навчаються за спеціальністю “Правоохоронна діяльність”, а також активісти “Студентського легіону” ЮФ ТНЕУ здійснили виїзд на військовий полігон 44-ї ОАМБр.
Захід організовано кафедрою кримінального права та процесу ЮФ ТНЕУ у співпраці із 44-ю окремою артилерійською бригадою для проведення практичного заняття щодо поводження зі зброєю та стрільб.
Для студентів юридичного факультету проведено інструктаж щодо виконання нормативів 13 (неповне розбирання зброї) та 14 (збирання зброї після неповного розбирання), після чого студенти мали змогу особисто навчитись розбирати та збирати пістолету Макарова та автомату Калашникова на бойових зразках.
Роздинкою заходу, звичайно ж, була стрільба бойовими набоями із автоматів та пістолетів.


15 вересня 2017 Проведено практичне заняття у Тернопільському НДЕКЦ

15 вересня 2017 Проведено практичне заняття з криміналістики, тактики проведення огляду місця події на базі Тернопільського Науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України у рамках угоди про взаємне співробітництво між НДЕКЦ та юридичним факультетом ТНЕУ.
На фото старший викладач кафедри Кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, Пілюков Юрій Олександрович проводить практичне заняття зі студентами 4-го курсу, група ПР-41 ЮФ ТНЕУ.
На занятті було засвоєно теми з основ криміналістичної техніки, основ судової фотографії, тактики огляду місця події, способів та методів виявлення, фіксації та вилучення слідів на місці події, а також підготовки матеріалів для проведення судової експертизи.